Свою історію Погребська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів розпочинає із далекого 1890 року, коли було відкрите однокласне сільське народне училище. Навчалося в ньому 38 учнів, з яких було 34 хлопчики та 4 дівчаток. Вчителем працював Іван Михайлович Лебедєв. Навчання в училищі було платним. Училище знаходилося під патронатом земства та сільської общини, які фінансували навчальний процес.

В 1920 році в селі відкривається лікнеп, в приміщенні старої земської школи.Внаслідок цього на 1927 рік число освічених людей становило 65% населення села. Приміщення лікнепу являло собою добротну глиняну хату, на сохах, криту бляхою. Вчителями продовжували працювати попередні працівники, а також випускник інститутів народної освіти, які були засновані в 1920 році. В 1932 році в селі відкривається нове приміщення школи, яке проіснувало до 1990 року. В 1934 році приймається державна постанова про обов'язкову семирічну освіту. До 1941 року в селі існує семирічна школа директором якої був Коваленко Федір Степанович. В роки війни німецькі окупанти дозволили відкрити початкову школу із викладання закону Божого.

Після визволення села нашими військами,продовжує свою діяльність семирічна школа, на посаду директора призначають Олабіна Михайла Петровича. Наприкінці 40-х років директором школи призначають Гуленка Михайла Захаровича. В школі працюють Пиж Олександр Федотович, Пиж Клава Петрівна, Кучма Сергій Йосипович. В 1952 році до школи приходить група молодих педагогів: Корцова Галина Олександрівна, Голенко (Янголь)Ольга Андріївна, Кривопал Іван Матвійович, Кривопал Іван Іванович, Галаган(Панімаш)Антоніна Матвіївна.

В 1955 році в селі відкривається середня школа, директором якої стає Лич Іван Олександрович. В цей рік до школи приходять молоді вчителі Козуб(Кривопал)Галина Олександрівна, Добровольський Олексій Борисович, Добровольська Катерина Дмитрівна, Мудра Марія Дмитрівна,Градська Марія Яківна, Панімаш Петро Павлович, Селюк Марія Михайлівна.

В 1957 році до школи приходять Тарасенко Анатолій Васильович, Петрик Володимир Кузьмович, Мороз(Богославець)Галина Іванівна, Мина Марія Іванівна, Панімаш Петро Іванович, Пісоцька Віра Аркадіївна.

В 1958 році в селі відбувається перший випуск учнів повної середньої школи.

В 1960 році відкривається ще одне приміщення школи. В ньому розміщуються чотири класи, спортивний зал, бібліотека.

В цей рік до школи приходять Галаган Федір Іванович, Коновал Галина Панасівна, Коновал Олександр Михайлович. В 1966 році до школи приходить працювати Богославець Галина Іванівна.В 1968 році до школи приходить Бабич Сава Олексійович.

В 1970 році побудоване приміщення шкільної їдальні. В цей рік до школи приходять працювати Пасічнюк Одарка Оксентіївна та Бесараб Люба Іванівна. В 1972 році до школи приходить працювати Харченко(Габарак) Марія Василівна.

В 1973 році директором школи призначено Суддю Миколу Степановича.

В результаті укрупнення колгоспів, а зним і об'єднання шкіл, в 1976 році було закрито Мойсівську школу.Дітей із Мойсівка підвозять до Погребської школи. Разом з тим до школи приходять працювати Нещадим Валентина Пилипівна та Заїка Надія Яківна.

В 1986 році до школи приходить прцювати група молодих спеціалістів: Носко Олександр Всильович, Носко Галина Іванівна, Юрасюк Олексій Степанович, Юрасюк Галина Миколаївна,Бондар Валентина Григорівна, Кир'ян Віталій Іванович, Куриця Надія Яківна. У 1989 році в школі розпочинає свою трудову діяльність Пісний Володимир Васильович.

В 1990 році відкривається нове приміщення школи

В цей же рік до школи приходять працювати Литовченко Микола Іванович, Литовченко Наталія Іванівна, Пісна Валентина Миколаївна.

З 1993 року в школі починають працювати Суддя Василь Іванович, Погоріла Лариса Василівна.

В 1994 році до школи приходить вчитель музики Потравка Лідія Іванівна.

В 1996 році на посаду педагога-організаторапризначають Кравченко Оксану Григорівну.

В 2000 році до педагогічного колективу школи вливаються Богославець Людмила Петрівна, Погоріла Тетяна Миколаївна, Янголь Надія Миколаївна.

У 2004 році до школи приходить працювати Проценко Оксана Василівна.

Кiлькiсть переглядiв: 5